Image
Image
Image
Image

Firma instalacje24.org s.c. jest kontynuacją jednoosobowych działalności gospodarczych, które od lat działały w branży zabezpieczeń technicznych. Połączenie sił i doświadczenia pozwoliło uzyskać wyższy poziom obsługi Klienta ściśle dopasowany do Jego potrzeb.

Posiadamy 25 lat doświadczenia w instalacjach elektrycznych i niskoprądowych. Instalacje tego typu nie kryją dla nas tajemnic. Zawsze staramy się przygotowywać rozwiązania pod konkretnego Klienta i Jego potrzeby. Nasze rozwiązania są innowacyjne, nowoczesne i niepowtarzalne.

Nasza wieloletnia praktyka pozwala przygotować dla Państwa idealne rozwiązania techniczne, które będą dostosowane do Państwa oczekiwań i potrzeb. Stosujemy sprawdzone i przetestowane rozwiązania, dzięki czemu budowane przez nas systemy są skuteczne i niezawodne.

Nie aspirujemy do bycia najtańszymi na rynku. Staramy się jednak, by jakość, funkcjonalność i niezawodność proponowanych rozwiązań zawsze odpowiadały realnym potrzebom naszych Klientów. Chcemy być zawsze dostępni dla naszego Klienta i poświęcić tyle czasu ile trzeba na rozwiązanie jego problemów. W tym aspekcie jest to najwyższa jakość za najniższą cenę.

Sukcesywnie podnosimy swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez producentów i dystrybutorów. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są otrzymane certyfikaty szkoleń. Wszyscy pracownicy firmy są Kwalifikowanymi Pracownikami Zabezpieczenia Technicznego wpisani na listę prowadzoną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

Bezpieczeństwo instalatorów, bezpieczeństwo w trakcie pracy, bezpieczeństwo w otoczeniu są dla nas najważniejsze. Wszystkie prace wykonujemy po nadzorem własnej służby BHP, z uwzględnieniem wszelkich norm Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, oraz przepisów przeciwpożarowych.

10 lat marki instalacje24.org i 25 w branży security i niskich prądów

1998

MASTERCAR

Początki działaności jednego z naszych wspólników.

1998

2008

HMH SYSTEM

Powstaje firma HMH System, która podejmuje współpracę z Mastercar.

2013

instalacje24.org s.c.

W styczniu 2013 postanowiliśmy przenieśc całość działalności do jednej firmy i tak powstały instalacje24.org.

2013

2023

instalacje24.org s.c.

Jako spółka cywina mamy już 10 lat. Sukcesywnie pracujemy nad rozwojem firmy.
Jak nas nie zabije polski ład to jeszcze trochę popracujemy.

This image for Image Layouts addon

Nasza pierwsza zainstalowana kamera obrotowa w technologi IP w rozdzielczości fullHD. Był rok 2008

Jedna z większych instalacji nazej firmy: 226 kamer i 256 TB przestrzeni dyskowej.

This image for Image Layouts addon

Jedna z naszych ciekawszych instalacji:

Stadion Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli

Kamery IP w rozdzielczości FullHD wprowadziliśmy do oferty jako pierwsi w naszej okolicy. Zanim jeszcze formalnie powstała spółka instalacje24.org prowadziliśmy testy, aby proponować najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Na nagraniu pierwszy test kamery FullHD marki GeoVision seria BX. Był rok 2012.

KONTAKT

instalacje24.org s.c.

Nagawczyna 42a | 39-200 Debica

tel.: + 48 14 696 02 02

KAMERY on-line

  

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ